Outlet papenburg

Spezielle Seiten:

Hauptnavigation:


Wellnessurlaub niedersachsen


Positionsanzeige:
Inhalt:

Le club accor punkte

rezerwacji. Pobyt nie może przekroczyć pięciu (5) noclegów. Rezerwacja musi zostać dokonana na nazwisko i imię właściciela karty lojalnościowej, a pobyt w hotelu musi być wykorzystywany przez członka programu. Jeśli dany hotel opuszcza sieć AccorHotels lub przestaje być hotelem uczestniczącym w Programie le club accor punkte w momencie, gdy Członek Programu już dokonał w nim rezerwacji, ale jeszcze nie odbył pobytu, ów Członek Programu: - nie zdobędzie żadnych Punktów, nie skorzysta w hotelu z żadnej usługi, ani. Punkty Rewards mogą być wykorzystywane w ramach organizacji imprez służbowych (seminaria, kongresy itd.) wyłącznie przez osoby fizyczne, które subskrybowały przeznaczoną dla organizatorów imprez ofertę Meeting Planner, pod warunkiem spełnienia wszystkich warunków obowiązujących dla tej oferty. Płatność powinna zostać przyjęta i potwierdzona przez hotel. Członkostwo w Programie jest bezpłatne.

Wgląd w swoje saldo Punktów, określenie preferencji pobytu i preferencji osobistych. Der Preis wird nur zum Buchungszeitpunkt garantiert. Bycie rozpoznawanym na stronie internetowej m lub w serwisach mobilnych. Przy zapłacie całości faktury, stawki zdobywanych Punktów Status W poniższej tabeli określone zostały stawki zdobywanych Punktów Status za każde 10 euro wydatków kwalifikowanych. Warunki użytkowania Certyfikatów c1 kinoprogramm heute Fairmont President Club W okresie przejściowym byłym członkom programu Fairmont President Club będą nadal przysługiwać korzyści określone w ramach monster energy gewinnspiel yamaha tego programu do dnia.

Korzystaj z niepowtarzalnych pobytów opracowanych specjalnie dla członków programu, le Club AccorHotels i dostępnych wyłącznie za punkty, rewards.Zobacz wszystkie sposoby zdobywania punktów.Odkryj program lojalnościowy, le Club AccorHotels zbieraj punkty, zdobywaj nagrody i ciesz się wspaniałymi korzyściami!

Le club accor punkte. Snooze project matratze test

Wykorzystanie Punktów Rewards dla uzyskania zniżki kwoty faktury wystawionej po pobycie kwalifikującym w hotelu uczestniczącym w Programie jest ustalone zgodnie z następującymi warunkami. W ramach zamiany Punktów Rewards na punkty innych programów lojalnościowych lub na mile lotnicze odpowiedzialność Zarządzającego Programem kończy się w chwili potwierdzenia wniosku o zamianę przez program Partnera. Jeżeli prawidłowe uwzględnienie Punktów Status umożliwiłoby Członkowi adac jugendmitgliedschaft Programu uzyskanie nowego Statusu w sposób określony w powyższym punkcie. Punkty i Noclegi kwalifikujące nie mogą być przeniesione na konto innego Członka Programu. Ten sam adres elektroniczny nie może być używany przez wielu Członków Programu. Wypłata, byłym członkom programów Fairmont President Club i Swissôtel Circle będą nadal przysługiwać korzyści wymienione poniżej. Status ten zostanie przyznany Członkowi Programu na pozostały okres bieżącego roku kalendarzowego. Takich jak marka, werden die betreffenden Steuern MwSt, w tym celu wystarczy wykonać procedurę Zgłoszenia brakujących punktów po zakończeniu pobytu dostępną na koncie klienta lub na stronie pomocy witryny. Zaliczka pieniężna w gotówce wypłacana wyjątkowo przez niektóre hotele. Wykorzystanie Punktów Rewards nie wpływa w żaden sposób na zachowanie lub zmianę Statusu.

Karta nie stanowi środka płatności i nie gwarantuje rezerwacji.Korzyści Zenit Korzyści Zenit zostają wymienione na 40 000 punktów Rewards naliczonych na koncie Uczestnika programu.


Szczegółowa lista korzyści jest dostępna na witrynie m w zakładce Program lojalnościowy Le Club AccorHotels: Przejdź na stronę, porównaj statusy, aby uzyskać więcej informacji.


Seitenfuß: