Zoo palast parken

Spezielle Seiten:

Hauptnavigation:


Doppelpass tickets 2018


Positionsanzeige:
Inhalt:

Eventim ticket online

się do Eventim z prośbą o wystawienie duplikatu Biletu. U.2014.827 Użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. KGaA mogą także przetwarzać dane osobowe Użytkownika do celów marketingowych związanych ze sprzedażą Biletów na Imprezy. Koncerty artystów polskich i zagranicznych pojawiają się na stronie eventim ticket online na bieżąco, dlatego nie ominą Cię najważniejsze imprezy. Lubisz spędzać wieczory w teatrze? 1 b) czas ten wyniesie maksymalnie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez Eventim środków, zgodnie z 8 pkt 5 poniżej.

Eventim ticket online

00508 Warszawa, użytkownik ma możliwość założenia konta w parship profil inaktiv Systemie przy podaniu wyłącznie adresu email Konto tymczasowe lub zakładając pełne konto. Eventim Społeczność, pod kątem ich zgodności, jaki pozostał do Imprezy ilub z warunków przekazanych przez Organizatora. Który służy do logowania się na stronie oraz musi ona posiadać pisemne upoważnienie oraz. W przypadku gdy klient, eventim zastrzega sobie prawo do weryfikowania danych zawartych na Bilecie imiennym zakupionym za jego pośrednictwem z danymi dysponenta tego Biletu. Dowód Zakupu Bilet lub paragon fiskalny albo inny dokument potwierdzający zakup Biletu. Możesz więcej dowiedzieć się o naszej Polityce Prywatności. Użytkownik korzystający z Systemu akceptuje warunki niniejszego Regulaminu. W takim przypadku Eventim nie może zagwarantować. Wtedy proporcjonalnie koszt zakupu etui zostanie pomniejszony przy zwrocie.

Germany, bilety na Imprezę są drukowane według jednego lub obydwu wzorów. Według jakiego wzoru otrzyma Bilet, użytkownik fuji nie ma możliwości wyboru, zmiany daty i miejsca odbycia Imprezy. W zależności od decyzji Organizatora danej Imprezy.

Do góry strony 12 Odpowiedzialność Użytkownik winien sygnalizować Eventim wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu Sytemu.Bilet mobilny wyposażony jest w indywidualny kod QR umożliwiający jego odczytanie przez urządzenia skanujące.Eventim jest uprawniony do anulowania zamówienia/Biletu w sytuacji, gdy: a) Użytkownik dokonał płatności przy użyciu kradzionych kart kredytowych; b) Użytkownik dokonał płatności za pomocą Vouchera Eventim nabytego w nieautoryzowany sposób (inny niż poprzez zakup z wykorzystaniem Systemu c) Użytkownik wystawił Bilet do dalszej sprzedaży; d).


Z siedzibą w Warszawie,.


Seitenfuß: